W szkole filmowej zajęcia prowadzą aktywni


AMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została założona przez osoby związane z branżą filmową. Uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w idealnych wręcz warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat kinematografii posiada dużą wiedzę. Wielokrotnie pracował i wykładał w kraju i za granicą.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą aktywni twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi i dźwiękowcy, teoretycy filmowi, znani aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma szansę poszerzenia swojej wiedzy na temat reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby uczniów, którzy chcą zgłębić tajemnice sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość studiowania na określonym kierunku, ale i poszerzania horyzontów w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy https://amafilmacademy.pl/ szkoła filmowa do szkoły filmowej wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i umiejętności praktyczne z pewnością otworzą przed Państwem wiele możliwości.

Tagi dla artykułu

usługi