W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają możliwość min


AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które buduje już swoją historię. Wielu twórców kinematografii docenia angażowanie się szkoły filmowej w nauczanie poszerzające horyzonty wiedzy i kompetencji przydających się w świecie filmu. Szkoła powstała z inicjatywy osób związanych od lat z filmem. W tej renomowanej placówce filmowej można poszerzyć wiedzę i umiejętności przydatne na drodze kariery zawodowej. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął wiele. Wykładał w różnych miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają także znani aktorzy oraz fachowcy od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają możliwość m.in. http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatora i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest placówką otwartą na potrzeby słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie filmu jest w zasięgu ręki, jeśli pracuje się się z najlepszymi. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do najlepszej placówki filmowej. Nauka u nas jest pożyteczna i przyjemna.

Tagi dla artykułu

usługi