W szkole filmowej Warszawa studenci


AMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją historię. Wielu twórców filmu ceni zaangażowanie szkoły filmowej w edukowanie rozwijające horyzonty wiedzy i kompetencji przydatnych w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób związanych od lat z filmem. W tej renomowanej placówce filmowej można poszerzyć wiedzę i umiejętności pożyteczne na ścieżce kariery związanej ze światem filmu. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął wiele. Wykładał w różnych miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, specjaliści od scenografii, technicy i dźwiękowcy, wykładają również popularni aktorzy oraz fachowcy od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają możliwość m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatora i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest instytucją otwartą na potrzeby słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie kinematografii jest naprawdę możliwe, gdy pracuje się się z najlepszymi. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ związanej z życiem filmu. Nauka tutaj jest pożyteczna i sprawi Wam wiele radości.

Tagi dla artykułu

usługi

Komentarze: 1


noavatar.png
Mroziński 2021-08-28

Nuże nieomalże rok po ślubie dożyliśmy papami przystojnej córuni, a po dwóch latkach malca.